Wielka Obniżka cen do UE Mobiles. Od 1 pażdziernika 2014 roku obniżamy ceny na połączenia do sieci komórkowych UE. 19 groszy z Vat. za minutę rozmowy oraz naliczanie sekundowe pozwolą na spore oszczędności w Twoim portfelu. Cena na połączenia komórkowe do polskich sieci komórkowych wynosi 12 groszy za minutę z naliczaniem sekundowym. 

Freehalo.pl wprowadza na rynek nowoczesną centralę "w chmurze". Od samego początku jest to produkt darmowy jednocześnie zachowujący pełną funkcjonalność. Oznacza to, że każdy może bezpłatnie skorzystać z naszej centrali wykorzystując numer telefonu z bazy Freehalo, bądź przenosząc go od innego operatora. Centrala "w chmurze" umożliwia pełną obsługe Twojej firmy, szkoły, przychodni, urzędu, korporacji itp...

Specjalnie dla Polaków mieszkających za granicą uruchomiliśmy lokalne numery. Dzięki temu możesz dodzwonić się nie tylko do nas wybierając numer naszego telefonu w kraju, w którym mieszkasz lub aktualnie przebywasz...

Obniżamy ceny do krajów UE. Od teraz minuta do wszystkich sieci UE w Freehalo kosztuje Cię 6 groszy. Aktywuj Pakiet UEMORE za 149zł, a otrzymasz 2485 minut do większości krajów UE.

Przenieś numer do Freehalo i nie płać rachunków... Obniż swoje koszty nawet o 100%.  Przenosząc swój numer do nas:

- Nie wiążesz się z nami umową lojalnościową.

- Nie płacisz za przeniesienie numeru.

- Twój telefon pozostaje aktywny bezterminowo.

- My płacimy Tobie za odebrane rozmowy - usługa "doładowanie za odebranie".

- Za darmo także otrzymujesz centralę "w chmurze". Dzięki naszej centrali masz możliwość stworzenia nieograniczonej ilości lini telefonicznych (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz zarządzania nimi na zasadach operatora telekomunikacyjnego.